O kremach

Zapragnęliśmy stworzyć własne produkty, jeszcze lepsze, naturalne i co dla nas najważniejsze – POLSKIE. A że sami, od prawie 20 lat, prowadzimy hodowlę ślimaków śródziemnomorskich, gdzie uzyskaliśmy pierwszy w Polsce CERTYFIKAT EKO na śluz ślimaka SNAILS GARDEN, który jako drogocenny filtrat wykorzystuję się do produkcji kosmetyków, więc pomyśleliśmy, że my także możemy stworzyć najlepsze naturalne kosmetyki, tak jak robią to inni.

 

 Już w 2010 roku, powstała pierwsza partia naszych kosmetyków Snails Garden „PRESTIGE”, z którą wystawiliśmy się na Targach Międzynarodowych Targi Look & Beauty Vision w Poznaniu. Towarzyszyły nam wtedy kremy do twarzy, do rąk, po tatuażu, po geloniu i do SPA, a blogerzy z całej Polski, testowali je skrupulatnie. 

O recenzjach naszych produktów przeczytają m.in państwo tutaj:

https://kassiiaa.blogspot.com/2015/07/snails-garden-prestige-50-ml-krem.html

https://www.takiemojeoderwanie.pl/2016/08/snails-garden-cudze-chwalicie-swego-nie.html

http://strudelka.blogspot.com/2015/09/krem-odzywczo-regenerujacy-ze-sluzem.html

Po więcej recenzji zachęcamy do wpisania w wyszukiwarkę ” SnailsGarden Prestige”

Nasze nowe kosmetyki, ze śluzem ślimaka – prosto z farmy ślimaków okazały się hitem, wtedy już nim zajmowało się laboratorium, które przygotowywało kosmetyki do produkcji z naturalnym i 100% śluzem ślimaka. Otworzyliśmy nawet pierwszy w Polsce salon tylko i wyłącznie z kosmetykami ze śluzem ślimaka. Dziś nasze kosmetyki ze ślimaka z polskiej farmy SNAILS GARDEN, stosuje i uwielbia wiele kobiet ceniących widoczne i natychmiastowe efekty stosowania kosmetyków naturalnych.

Marka SNAILS GARDEN zdobyła ponad 100 nagród, certyfikatów i podziękowań, co potwierdziło ich naturalność, a ponad wszystko skuteczność i autentyczność. Dlatego jako pierwsza farma ślimaków w naszym kraju, pragniemy Państwu zaoferować polskie kremy pielęgnacyjne o niezwykłej i przełomowej formule. Stworzyliśmy razem z laboratorium, receptury kremów, bazującą na śluzie ślimaka, pozyskiwanym z hodowli NATURALNYCH, takich jak nasza na Mazurach. Śluz jest składnikiem najwyższej jakości, 100% naturalny, czysty, bez żadnych konserwantów, a tym samym bardzo skuteczny w walce z różnymi  problemami skórnymi. 

Oto niektóre z naszych wyróżnień

Laboratorium R&D odpowiedzialne za skład linii kosmetyków Snails Garden Prestige®, utrzymuje systemy jakości i procesy wytwarzania w zgodzie z wymaganiami norm międzynarodowych. Posiada certyfikaty potwierdzające zgodność z wymaganiami norm ISO 9001:2015 oraz ISO 22716:2007.